• banner1-1
 • banner2-1
Ningbo HanLong Ningbo HANLONG Imp. & Exp. Трговско друштво

Ningbo HANLONG Imp. & Exp. Стопанска фирма е основана врз основа на оригиналната Ninghai Siming гумени црева фабрика. Ние сме една од производителите кои се специјализирани во линијата на конкретни пумпа гумени црева со долгогодишно искуство, и добиле високо реноме, со добар квалитет и добар по продажба на услуги. Сега, нашата нова компанија е специјализирана за производство и извоз на конкретни пумпа резервни делови, како што се гумени црева, цевки, дихтунзи, цевки испорака, гумени клипови, транспорт на цилиндар, итн

Нашата компанија се наоѓа во Ningbo град, кој го има еден од најголемите пристаниште - Beilun. И, исто така, на околу 300 километри далеку од Кина економски центар - Шангај.

Освен тоа, нашата компанија има долга историја. Нашата компанија е основана во 2009 година, тоа е 8 години.И нашите производи се со висок квалитет, толку многу компании би сакале да се избере производи на нашата компанија.

  Контактирајте не

  • Адреса: No.207 Qiantong индустриска зона, Ninghai Каунти, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, Кина.
  • Тел: 86-574-65372558
  • Е-пошта: info@nbhltrade.com
  • Веб-страница: http://www.nbhltrade.com
  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа