• banner1-1
 • banner2-1
Ningbo Hanlong Ningbo Hanlong Imp. & Exp. Kompani tregtare

Ningbo Hanlong Imp. & Exp. Trading Company është themeluar bazuar në origjinal Ninghai Siming Fabrika e gomës Hose. Ne jemi një nga prodhuesit që është e specializuar në përputhje të betonit zorrës pompë të gomës me përvojë shumë vite, dhe kanë marrë një reputacion të lartë, me cilësi të mirë dhe më të mirë pas shitjes shërbimi. Tani, kompania jonë e re është e specializuar në prodhim dhe eksport pjesë konkrete pompë rezervë, të tilla si hoses gome, bashkim, Rondelet, tuba ofrimit, Pistons gome, duke e tundur cilindër, etj

Kompania jonë është e vendosur në qytetin e Ningbo, i cili ka një nga portin më të madh - Beilun. Dhe gjithashtu, rreth 300 kilometra larg nga Qendra ekonomik të Kinës - Shanghai.

Përveç kësaj, kompania jonë ka një histori të gjatë. Kompania jonë është themeluar në vitin 2009, Ka qenë 8 years.And produktet tona kanë një cilësi të lartë, kështu që shumë kompani do të donte për të zgjedhur produktet e kompanisë sonë.

  Na kontaktoni

  • Adresa: No.207 Qiantong Zona Industriale, Ninghai County, Ningbo City, Zhejiang Province, China.
  • Tel: 86-574-65372558
  • E-mail: info@nbhltrade.com
  • Website: http://www.nbhltrade.com
  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit